Будиночок-сортер Технок: Захоплююче навчання та Розвивальні ігри для дітей

  • Виробник: ТехноК
  • Модель: 123
  • Наявність: Немає в наявності
  • 215 грн.


Іграшка “Будиночок” – це велика хатинка з 4-ма дверима під червоним дахом. У дверях є отвори, через які можна проштовхнути всередину фігурки звірів: жаби, конячки, ведмедика і метелика. Щоб дістати звірят необхідно відкрити дверцята відповідним ключем. Для малюків є кольорові підказки – фігурки звірят, дверей та ключиків збігаються за кольором. Форма ключика також не випадкова і відповідає замочку на конкретних дверях: квадрат, трикутник, ромб та зірка. Через отвори в даху можна проштовхнути форми геометричних фігур.

Іграшковий будиночок великий та місткий. Його можна використовувати як гараж для маленьких машинок або казковий замок для лялечок.

Ігри з сортером дуже корисні для малюків. Вони добре розвивають дрібну моторку та координацію, що позитивно впливає на мислення та мовлення. Ігри знайомлять дітей з різними кольорами, формами та назвами тварин.

Іграшка виготовлена із якісного пластику без запаху. Запаковано в сітку.

Характеристики
Вага 420 г
Країна-виробник товару Україна
Матеріал Пластик
Розміри 25×19,5×22,5 см.
Вік дитини 1,5 +

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: НавчальніІграшки, ДитячийРозвиток, ІгровеОсвіта, СортерТехнок, ДитячийБудиночок, РозвиваючіІгри, НавчанняКольорів, ЛогічніІгри, ТехнологіїДляДітей, СенсорнаМоторика, БудиночокДляСортування, ІграшкаЗСенсорноюПанеллю, ТехнокДіти, ВчимоГраючи, БудиночокЗСортером, ІграшкаТехнології, РозвитокДитини, ІграЗБудиночком, РозумніІграшки, ТехнокНавчання