Ліхтарик-проектор дитячий

  • Модель: 765
  • Наявність: В наявності
  • 99 грн.


Доступні варіанти


1.Який принцип роботи ліхтарика-проектора? Картинки змінюються автоматично чи вручну?

Дитячий ліхтарик-проектор продається з набором слайдів-картриджів. Слайд вставляється в спеціальний отвір. Щоб змінити картинку потрібно прокрутити слайд. Щоб змінити слайд, потрібно дістати слайд і вставити інший.


2.Куди можна проектувати і чи не розмите зображення?

«Екраном» для проекції картинки може бути будь-яка рівна поверхня. Зображення виходять чіткі і яскраві. Головна умова- це темнота. Також оптимальна відстань до проекції 1-2 метри. Тоді зображення виходять максимально яскраві і з чіткими контурами.


3.Чи можна використовувати дитячий ліхтарик-проектор як простий ліхтарик?

Так, можна. Достатньо просто дістати з дитячого проектора слайд (картридж) і він стає простим стандартним ліхтариком.


4.Скільки батарейок потрібно і чи на довго вистачає?

Дитячий ліхтарик-проектор працює від 3х батарейок «таблеток», LR44 (ліхтарики продаються вже з батарейками). Батарейок вистачає орієнтовно на 72 години безперервної роботи.


5.Для кого віку підходить такий ліхтарик-проектор?

Дана іграшка цікава для діток різного віку, починаючи від малюків від 4-6 місяців. Немовлята розглядають яскраві картинки, дітки від 1го року можуть вивчати нові слова, старшим діткам цікаво перемикати слайди і проектувати зображення. Дітки 4 років і старше можуть придумувати різні ігри з зображеннями (наприклад, описати предмет, не назвавши його і т.д.). А враховуючи те, що проектор можна використовувати і як ліхтарик, можна сміливо стверджувати, що така іграшка підходить на будь-який вік.


6.Які картинки в комплекті? Чи можна обирати?

Ціна залежить від кількості слайдів, які в комплекті. Кожен слайд містить 8 різних картинок певної тематики. Вибір слайдів рандомний, це можуть бути Тваринки, Транспорт, Космос, Фрукти, Овочі, Їжа, Пірати, Професії, Спорт, Сім’я, Алфавіт, Цифри, Водний світ, Комахи, Динозаври і т.д. Ми завжди враховуємо Ваші побажання по слайдам, якщо дитина має якісь уподобання, то обов’язково вкажіть в коментарі, які слайди Ви б хотіли. За наявності таких слайдів, ми обов’язково їх покладемо. У разі відсутності замінимо на аналогічні.

Ліхтарик-проектор дитячий - розвиваюча і практична іграшка, яку можна використовувати як ліхтарик і як проектор. Для проекції зображення достатньо вставити картридж (слайд) з зображеннями.


Кожен слайд має 8 різних картинок певної тематики (тварини, фрукти, транспорт, динозаври, морські жителі, комахи тощо). Екраном може бути будь-яка рівна поверхня (стеля, стіна, двері, підлога і т.д.), оптимальна відстань 1-1,5 метра, але можна проектувати на будь-яку. Зображення чіткі та барвисті.


Дитячий ліхтарик-проектор підходить діткам різного віку: найменші можуть просто розглядати картинки. Зі старшими дітьми можна вигадувати ігри, наприклад, вигадувати казку з персонажами; змагатися, хто більше придумає прикметників про предмет, зображений на картинці; закрити очі та вгадати, що зображено на картинці, вивчати назви предметів англійською тощо.


Комплектація: з батарейками, без коробки, у пакеті.


- У комплекті 3 слайди з 8 картинками на кожному слайді, тобто всього 24 картинки. Вибір слайдів випадковий, різна тематика: тварини, фрукти, овочі, спорт, професії, сім'я, водний світ, комахи, космос, планети, динозаври, транспорт, англійський алфавіт, цифри). Побажання щодо слайдів можете вказати у коментарі до замовлення, ми завжди намагаємося враховувати.

Колір: зелений (м'ятний) із жовтим, фіолетовий, рожевий, блакитний (бірюзовий) із рожевим.

Характеристики
Вага 30 г.
Комплектація – з батарейками LR44 3шт. – без коробки, в пакетику – 3 слайа з 8 картинками на кожному слайді, тобто сумарно 24 картинки. Вибір слайдів рандомний, тематика різна: тваринки-катинки, тваринки-фото, фрукти, овочі, спорт, професії, сім’я, водний світ, комахи, космос, планети, динозаври, транспорт, англійський алфавіт, цифри, щенячий патруль тощо.
Матеріал Ударостійкий пластик
Розміри 11.5 х 3.8 х 2.2 см
Вік дитини 1.5 +

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теги: Дитячий ліхтарик проектор, ліхтарик з картинками, дитячий проектор, ліхтарик проектор